U-16 Elite

Sa 18.08.2018
FC Zürich
Grasshopper-Club Zürich
1
0
no. gara 114014
Servette FC
Team Vaud Lausanne
5
2
no. gara 114015
FC Luzern
Team Xamax-BEJUNE
6
0
no. gara 114012
FCO St. Gallen/Wil
Team Winterthur/Schaffhausen
3
1
no. gara 114009
FC Thun Berner Oberland
BSC Young Boys
2
1
no. gara 114010
Team Ticino
FC Sion
2
0
no. gara 114013
Sa 25.08.2018
Team Winterthur/Schaffhausen
FC Thun Berner Oberland
1
1
no. gara 114022
BSC Young Boys
Team Aargau
2
2
no. gara 114021
FC Sion
FC Zürich
2
1
no. gara 114018
Team Xamax-BEJUNE
Team Ticino
2
4
no. gara 114019
Team Vaud Lausanne
FCO St. Gallen/Wil
0
2
no. gara 114016
Grasshopper-Club Zürich
Servette FC
3
2
no. gara 114017
FC Basel 1893
FC Luzern
1
3
no. gara 114020
Sa 01.09.2018
FCO St. Gallen/Wil
FC Thun Berner Oberland
2
2
no. gara 114023
Team Aargau
Team Winterthur/Schaffhausen
3
2
no. gara 114024
FC Luzern
BSC Young Boys
2
3
no. gara 114025
Team Ticino
FC Basel 1893
1
1
no. gara 114026
FC Zürich
Team Xamax-BEJUNE
4
0
no. gara 114027
Servette FC
FC Sion
5
1
no. gara 114028
Team Vaud Lausanne
Grasshopper-Club Zürich
2
2
no. gara 114029
Me 05.09.2018
FC Basel 1893
Team Aargau
3
1
no. gara 114011
Sa 08.09.2018
Team Winterthur/Schaffhausen
FC Luzern
0
6
no. gara 114035
FC Basel 1893
FC Zürich
6
2
no. gara 114033
BSC Young Boys
Team Ticino
3
2
no. gara 114034
Grasshopper-Club Zürich
FCO St. Gallen/Wil
1
3
no. gara 114030
FC Sion
Team Vaud Lausanne
1
3
no. gara 114031
Team Xamax-BEJUNE
Servette FC
0
4
no. gara 114032
FC Thun Berner Oberland
Team Aargau
2
0
no. gara 114036
Sa 15.09.2018
FCO St. Gallen/Wil
Team Aargau
3
2
no. gara 114037
FC Luzern
FC Thun Berner Oberland
10
0
no. gara 114038
Team Ticino
Team Winterthur/Schaffhausen
3
1
no. gara 114039
FC Zürich
BSC Young Boys
2
3
no. gara 114040
Grasshopper-Club Zürich
FC Sion
0
1
no. gara 114043
Team Vaud Lausanne
Team Xamax-BEJUNE
6
2
no. gara 114042
Sa 22.09.2018
Team Winterthur/Schaffhausen
FC Zürich
0
2
no. gara 114048
Team Aargau
FC Luzern
0
5
no. gara 114050
FC Sion
FCO St. Gallen/Wil
1
3
no. gara 114044
BSC Young Boys
Servette FC
2
3
no. gara 114047
Team Xamax-BEJUNE
Grasshopper-Club Zürich
2
3
no. gara 114045
FC Thun Berner Oberland
Team Ticino
3
2
no. gara 114049
FC Basel 1893
Team Vaud Lausanne
2
1
no. gara 114046
Sa 29.09.2018
FCO St. Gallen/Wil
FC Luzern
0
4
no. gara 114051
Team Ticino
Team Aargau
5
3
no. gara 114052
FC Zürich
FC Thun Berner Oberland
1
3
no. gara 114053
Grasshopper-Club Zürich
FC Basel 1893
2
2
no. gara 114056
FC Sion
Team Xamax-BEJUNE
1
2
no. gara 114057
Team Vaud Lausanne
BSC Young Boys
2
2
no. gara 114055
Servette FC
Team Winterthur/Schaffhausen
4
3
no. gara 114054
Me 10.10.2018
Servette FC
FC Basel 1893
0
1
no. gara 114041
Sa 13.10.2018
Team Winterthur/Schaffhausen
Team Vaud Lausanne
1
8
no. gara 114061
Team Aargau
FC Zürich
2
3
no. gara 114063
FC Luzern
Team Ticino
3
1
no. gara 114064
BSC Young Boys
Grasshopper-Club Zürich
1
3
no. gara 114060
Team Xamax-BEJUNE
FCO St. Gallen/Wil
0
2
no. gara 114058
FC Thun Berner Oberland
Servette FC
2
3
no. gara 114062
FC Basel 1893
FC Sion
3
3
no. gara 114059
Sa 20.10.2018
Servette FC
FCO St. Gallen/Wil
5
1
no. gara 114002
Grasshopper-Club Zürich
Team Ticino
3
2
no. gara 114004
FC Sion
FC Luzern
0
3
no. gara 114005
Team Xamax-BEJUNE
Team Aargau
4
0
no. gara 114006
FC Basel 1893
FC Thun Berner Oberland
4
0
no. gara 114007
BSC Young Boys
Team Winterthur/Schaffhausen
4
2
no. gara 114008
Team Vaud Lausanne
FC Zürich
3
1
no. gara 114003
Sa 27.10.2018
Grasshopper-Club Zürich
Team Winterthur/Schaffhausen
3
0
no. gara 114069
FC Sion
BSC Young Boys
3
1
no. gara 114070
FC Zürich
FC Luzern
3
2
no. gara 114066
Servette FC
Team Aargau
4
4
no. gara 114067
Team Vaud Lausanne
FC Thun Berner Oberland
7
1
no. gara 114068
Team Xamax-BEJUNE
FC Basel 1893
0
2
no. gara 114071
FCO St. Gallen/Wil
Team Ticino
0
2
no. gara 114065
Sa 03.11.2018
Team Winterthur/Schaffhausen
FC Sion
3
3
no. gara 114074
BSC Young Boys
Team Xamax-BEJUNE
4
2
no. gara 114073
FC Luzern
Servette FC
5
0
no. gara 114077
Team Ticino
FC Zürich
0
2
no. gara 114078
FC Thun Berner Oberland
Grasshopper-Club Zürich
2
2
no. gara 114075
Team Aargau
Team Vaud Lausanne
4
6
no. gara 114076
FC Basel 1893
FCO St. Gallen/Wil
1
1
no. gara 114072
Sa 17.11.2018
FCO St. Gallen/Wil
FC Zürich
4
2
no. gara 114079
Servette FC
Team Ticino
2
1
no. gara 114080
Team Vaud Lausanne
FC Luzern
4
3
no. gara 114081
FC Sion
FC Thun Berner Oberland
0
0
no. gara 114083
Team Xamax-BEJUNE
Team Winterthur/Schaffhausen
6
3
no. gara 114084
Grasshopper-Club Zürich
Team Aargau
2
1
no. gara 114082
FC Basel 1893
BSC Young Boys
3
3
no. gara 114085
Sa 24.11.2018
Team Aargau
FC Sion
1
1
no. gara 114089
BSC Young Boys
FCO St. Gallen/Wil
2
1
no. gara 114086
FC Basel 1893
Team Winterthur/Schaffhausen
2
2
no. gara 114087
FC Zürich
Servette FC
2
2
no. gara 114092
FC Thun Berner Oberland
Team Xamax-BEJUNE
3
2
no. gara 114088
FC Luzern
Grasshopper-Club Zürich
2
1
no. gara 114090
Team Ticino
Team Vaud Lausanne
0
2
no. gara 114091
Sa 01.12.2018
Team Winterthur/Schaffhausen
BSC Young Boys
0
3
no. gara 114099
FC Zürich
Team Vaud Lausanne
4
1
no. gara 114094
Team Ticino
Grasshopper-Club Zürich
0
2
no. gara 114095
FC Luzern
FC Sion
7
1
no. gara 114096
FCO St. Gallen/Wil
Servette FC
1
0
no. gara 114093
FC Thun Berner Oberland
FC Basel 1893
0
8
no. gara 114098
Team Aargau
Team Xamax-BEJUNE
2
2
no. gara 114097
Sa 08.12.2018
Grasshopper-Club Zürich
FC Zürich
2
1
no. gara 114105
Team Winterthur/Schaffhausen
FCO St. Gallen/Wil
0
2
no. gara 114100
Team Aargau
FC Basel 1893
2
3
no. gara 114102
Team Xamax-BEJUNE
FC Luzern
0
8
no. gara 114103
FC Sion
Team Ticino
1
3
no. gara 114104
Team Vaud Lausanne
Servette FC
2
1
no. gara 114106
BSC Young Boys
FC Thun Berner Oberland
3
1
no. gara 114101
Sa 23.02.2019
FC Zürich
FCO St. Gallen/Wil
3
2
no. gara 114170
Team Winterthur/Schaffhausen
Team Xamax-BEJUNE
2
3
no. gara 114175
Team Aargau
Grasshopper-Club Zürich
4
2
no. gara 114173
Team Ticino
Servette FC
3
2
no. gara 114171
BSC Young Boys
FC Basel 1893
1
7
no. gara 114176
FC Thun Berner Oberland
FC Sion
5
0
no. gara 114174
Sa 02.03.2019
Servette FC
Grasshopper-Club Zürich
3
1
no. gara 114108
FC Zürich
FC Sion
4
2
no. gara 114109
Team Ticino
Team Xamax-BEJUNE
2
1
no. gara 114110
FC Thun Berner Oberland
Team Winterthur/Schaffhausen
3
1
no. gara 114113
Team Aargau
BSC Young Boys
1
0
no. gara 114112
Do 03.03.2019
FCO St. Gallen/Wil
Team Vaud Lausanne
4
1
no. gara 114107
Sa 09.03.2019
Team Winterthur/Schaffhausen
Team Aargau
0
4
no. gara 114115
BSC Young Boys
FC Luzern
1
1
no. gara 114116
FC Basel 1893
Team Ticino
4
0
no. gara 114117
Team Xamax-BEJUNE
FC Zürich
0
1
no. gara 114118
FC Sion
Servette FC
3
0
no. gara 114119
FC Thun Berner Oberland
FCO St. Gallen/Wil
5
2
no. gara 114114
Grasshopper-Club Zürich
Team Vaud Lausanne
1
1
no. gara 114120
Me 13.03.2019
FC Luzern
FC Basel 1893
3
1
no. gara 114111
Sa 16.03.2019
FCO St. Gallen/Wil
Grasshopper-Club Zürich
1
0
no. gara 114121
Servette FC
Team Xamax-BEJUNE
4
2
no. gara 114123
FC Zürich
FC Basel 1893
3
3
no. gara 114124
Team Ticino
BSC Young Boys
3
1
no. gara 114125
FC Luzern
Team Winterthur/Schaffhausen
3
0
no. gara 114126
Team Vaud Lausanne
FC Sion
3
1
no. gara 114122
Team Aargau
FC Thun Berner Oberland
1
0
no. gara 114127
Sa 23.03.2019
Team Winterthur/Schaffhausen
Team Ticino
3
2
no. gara 114130
BSC Young Boys
FC Zürich
2
0
no. gara 114131
FC Basel 1893
Servette FC
3
4
no. gara 114132
Team Xamax-BEJUNE
Team Vaud Lausanne
2
1
no. gara 114133
FC Sion
Grasshopper-Club Zürich
2
4
no. gara 114134
FC Thun Berner Oberland
FC Luzern
0
2
no. gara 114129
Team Aargau
FCO St. Gallen/Wil
0
2
no. gara 114128
Sa 30.03.2019
Servette FC
BSC Young Boys
3
1
no. gara 114138
FC Zürich
Team Winterthur/Schaffhausen
2
1
no. gara 114139
Team Ticino
FC Thun Berner Oberland
3
4
no. gara 114140
FC Luzern
Team Aargau
3
1
no. gara 114141
FCO St. Gallen/Wil
FC Sion
3
0
no. gara 114135
Grasshopper-Club Zürich
Team Xamax-BEJUNE
1
0
no. gara 114136
Team Vaud Lausanne
FC Basel 1893
2
5
no. gara 114137
Sa 06.04.2019
Grasshopper-Club Zürich
FC Luzern
0
2
no. gara 114181
FCO St. Gallen/Wil
BSC Young Boys
3
4
no. gara 114177
Team Winterthur/Schaffhausen
FC Basel 1893
1
3
no. gara 114178
Team Xamax-BEJUNE
FC Thun Berner Oberland
3
2
no. gara 114179
FC Sion
Team Aargau
4
1
no. gara 114180
Servette FC
FC Zürich
0
3
no. gara 114183
Team Vaud Lausanne
Team Ticino
2
4
no. gara 114182
Sa 13.04.2019
FC Luzern
FCO St. Gallen/Wil
2
1
no. gara 114142
BSC Young Boys
Team Vaud Lausanne
5
3
no. gara 114146
Team Xamax-BEJUNE
FC Sion
4
3
no. gara 114148
FC Thun Berner Oberland
FC Zürich
0
4
no. gara 114144
Team Winterthur/Schaffhausen
Servette FC
2
2
no. gara 114145
FC Basel 1893
Grasshopper-Club Zürich
3
1
no. gara 114147
Do 14.04.2019
Team Aargau
Team Ticino
3
2
no. gara 114143
Me 17.04.2019
FC Sion
FC Basel 1893
0
1
no. gara 114150
Me 24.04.2019
FC Luzern
Team Vaud Lausanne
3
2
no. gara 114172
Sa 27.04.2019
Grasshopper-Club Zürich
BSC Young Boys
1
4
no. gara 114151
Servette FC
FC Thun Berner Oberland
5
1
no. gara 114153
FC Zürich
Team Aargau
4
2
no. gara 114154
Team Ticino
FC Luzern
1
2
no. gara 114155
Team Vaud Lausanne
Team Winterthur/Schaffhausen
0
4
no. gara 114152
FCO St. Gallen/Wil
Team Xamax-BEJUNE
5
1
no. gara 114149
Sa 04.05.2019
Team Ticino
FCO St. Gallen/Wil
1
2
no. gara 114156
FC Luzern
FC Zürich
1
4
no. gara 114157
Team Aargau
Servette FC
2
1
no. gara 114158
FC Thun Berner Oberland
Team Vaud Lausanne
3
4
no. gara 114159
Team Winterthur/Schaffhausen
Grasshopper-Club Zürich
2
1
no. gara 114160
BSC Young Boys
FC Sion
1
1
no. gara 114161
FC Basel 1893
Team Xamax-BEJUNE
5
2
no. gara 114162
Sa 11.05.2019
FCO St. Gallen/Wil
FC Basel 1893
3
2
no. gara 114163
Team Xamax-BEJUNE
BSC Young Boys
1
3
no. gara 114164
FC Sion
Team Winterthur/Schaffhausen
2
0
no. gara 114165
Grasshopper-Club Zürich
FC Thun Berner Oberland
7
1
no. gara 114166
Team Vaud Lausanne
Team Aargau
3
0
no. gara 114167
Servette FC
FC Luzern
1
3
no. gara 114168
FC Zürich
Team Ticino
2
3
no. gara 114169